Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá

87,00 

Katalogové číslo: 17000 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr
Jednorázová vložka pro zachycení mechanických nečistot větších než 5 mcr se používá jako základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo vyšších nároků na kvalitu čištění doporučujeme instalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou kazetou 50 nebo 5 mcr.

Vhodné pro pitnou vodu.
Používá se v přívodním potrubí vody nebo za čerpadlem.
Vysoce účinná filtrace jemných částic, rzi, písku a štěrku.
Vyrobeno z navinutého polypropylenového vlákna

Technické informácie:

Filtrace:
5mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
1400

Rozměry (mm):
173 x 61 x 28

Životnost:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá

Cena za Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá je 87 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17000.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX, Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná