Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná

244,00 

Katalogové číslo: 17001 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr
Vložka s konstantním průtokem vody a velmi nízkou tlakovou ztrátou, filtrace 50 mikronů. Vložka je vyrobena bez lepidla a těsnicích materiálů, síť je zahrnuta při tvorbě rámu. Vložka je navržena tak, aby byla vysoce odolná a trvanlivá.
Splachovací, tj. opakovaně použitelná vložka zachycuje mechanické nečistoty větší než 50mcr, používá se jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo vyšších nároků na kvalitu čištění doporučujeme instalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5, 1 mcr).

Montáž:

do potrubí hlavního přívodu vody
před nebo za čerpadlem
kdekoli je vyžadována filtrace částic menších než 50 mcr.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
1700

Rozměry (mm):
173 x 70 x 30

Životnost:
24 měsíců, umýt každý měsíc

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná

Cena za Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná je 244 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17001.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), Vložka 7" SX HA SILIPHOS, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková