Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná

322,00 

Katalogové číslo: 17002 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Uhlíková vložka LA rozebíratelná eliminuje nežádoucí zápach a chuť vody zapříčiněné chlorem a jinými organickými látkami. Odstraňuje pesticidy, insekticidy a chlorová rozpouštědla.
Domácí použití: Důkladné ošetření vody od chlóru. Vhodné nejen k pití a vaření, ale i sprchování a koupání.
Technické použití: Ošetření od chlóru v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, předošetření jednotek s reverzní osmózou.
Je třeba použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.
Technické parametry:

Max. průtok (l/h): 300
Max. teplota: 45ºC
Rozměry (mm): 176x70x28
Materiál nádoby:  polystyren
Materiál koncové hlavy a mřížky: polystyren
Materiál plochého těsnění: PVC
Materiál zádržné pěny: polyuretan
Filtrační materiál: granulát s aktivním uhlím s kokosovou vrstvou

Vložka je konstruována jako rozebíratelný kontejner, kde aktivní náplň lze jednoduše vyměnit za novou.
Upozornění:
Před prvním použitím filtru s touto vložkou doporučujeme použít filtrační vložku „LA“ propláchnout cca 3 až 5 l vody a tuto vodu nechat vytéct do odtoku. Při tomto propláchnutí může dojít k vyplavení drobných částic aktivního uhlí, které se vytvořily rozdrobením náplně při přepravě. Tento jev je jen jednorázový a v budoucnosti už nenastane. Vložka bude nadále plnit spolehlivě svoji funkci.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná

Cena za Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná je 322 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17002.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX