Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý

3 976,00 

Katalogové číslo: 115839 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Kompletní sada pro okamžité připojení na systém rozvodu vody.
Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý obsahuje:

tlakovou nádobu 60L AQUA OLA ležatou
tlakový spínač s manometrem
flexi připojovací hadici 70cm
kulový ventil 1" MF motýl

Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, horizontální – ležatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. 
Vlastnosti horizontální tlakové nádoby AQUA OLA 60l:

Tlaková nádoba může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (6 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – gumový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnicí tlak z výroby je 2 bar.
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s gumovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.   

Technický list:

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý

Cena za Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý je 3976 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodárenský set 60L AQUA OLA ležatý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115839.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší vodárenské sety - Podobné produkty: Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý, Vodárenský set 80L AQUA OLA stojatý, Vodárenský set 24L AQUA OLA ležatý, Vodárenský set 50L AQUA OLA ležatý