Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý

4 040,00 

Katalogové číslo: 115841 Kategorie:
Výrobce: Prodoshop

Popis

Kompletní sada pro okamžité připojení na systém rozvodu vody.
Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý obsahuje:

tlakovou nádobu 60L AQUA OLA stojatou
tlakový spínač s manometrem
flexi připojovací hadici 70cm
kulový ventil 1" MF motýl

Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, vertikální – stojatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. Kvalita v provedení výroby celého produktu, ocelové tlakové nádoby AQUA OLA je zvýrazněna prodlouženou zárukou 3 roky.
Vlastnosti vertikální tlakové nádoby AQUA OLA 60l:

Tlaková nádoba může být přiřazena všem typům čerpadel, která nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (6 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – pryžový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnící tlak z výroby je 2 bar.
Obecně lze říci, že čím větší je instalovaná tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s pryžovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.

Technický list:

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý

Cena za Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý je 4040 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodárenský set 60L AQUA OLA stojatý – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115841.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší vodárenské sety - Podobné produkty: Vodárenský set 50L AQUA OLA stojatý, Vodárenský set 24L AQUA OLA ležatý, Vodárenský set 100L AQUA OLA stojatý, Vodárenský set 100L AQUA OLA ležatý