Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300

9 339,00 

Katalogové číslo: 38877 Kategorie:
Výrobce: SIMOP

Popis

Samonosná, vodoměrná, kruhová šachta MONOLIT 1300 je určena pro napojení vodoměrů a armatur vodovodních přípojek.
Tato vodoměrná šachta je vyrobena technologií rotačním modulováním z polyetylénu bez svařování. Díky svému designu poskytuje vodoměrná šachta MONOLIT 1300 dostatek manipulačního prostoru a umožňuje montáž i více vodoměrů. Vodoměrnou šachtu MONOLIT 1300 je možné osadit i do terénu s přítomností spodní vody, bez nutnosti obetonování.
Výhody:
– monolitická konstrukce z PE – rozdíl oproti lepeným, svařovaným plastovým Vodoměrná šachta – eliminujeme riziko prasknutí v místě svaru- vysoká životnost, odolnost vůči korozi a agresivnímu půdnímu prostředí- šachta s širokým průlezem a integrovanými nášlapnými stupni, snadný a rychlý přístup k namontovaným měřícím zařízením- možnost montáže několika vodoměrných souprav, případně jiných zařízení / tlakové nádoby, atd. /- dokonalá těsnost zabraňující Infine ltrácii vody- žebrová konstrukce kotvící vodoměrnou šachtu v půdě- snadná manipulace díky nízké hmotnosti a závěsným okům
Instalace:
Výkop se zpravidla provádí v průměru o 1 m větší než je rozměr vodoměrné šachty. Zároveň je třeba zohlednit hloubku přívodních hadic vody. Při hloubce výkopu se počítá i s pískovým ložem, aby byl poklop minimálně 5 cm nad terénem.
Samonosná, vodoměrná, kruhová šachta MONOLIT 1300 se osazuje do středu výkopu na pískové lože, o tloušťce minimálně 20cm, které nesmí obsahovat žádné kamenivo, či jiné ostré předměty, které by mohly narušit plášť šachty. V případě hydromorfného prostředí je nutná na dně výkopu betonová deska o tloušťce 20 cm z betonu tř. B10 a šachtu ukotvit přes oka do betonové desky.
Přechody PE hadic přes komoru šachty jsou provedeny přes těsnění. Po propojení hadic v šachtě, můžeme realizovat obsyp šachty a rovnoměrně zhutňovat.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300

Cena za Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300 je 9339 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300 dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38877.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100, Vodoměrná šachta kruhová PP 1300×1200, Vodoměrná šachta kruhová PP velká, Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou