Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100

9 291,00 

Katalogové číslo: 116030 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100 je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 a 8 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se pro umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Výška vodoměrné šachty je 1500 mm a průměr těla šachty je 1100 mm.
Osazení vodoměrné šachty:
Šachta je dostatečně vyztužená a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěna v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosetou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojízdné úpravě nebo je-li šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně obsypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto vodoměrnou šachtou je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3°C.

Součástí vodoměrné šachty jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové průchodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)

Vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty.

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Hloubka umístění: 150 cm
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Možný počet připojení vodoměrů: Max. 3ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100

Cena za Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100 je 9291 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100 dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 116030.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1600, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400, Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou, Vodoměrná šachta kruhová PP střední