Vodoměrná šachta kruhová PP střední

7 175,00 

Katalogové číslo: 1141 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Tato vodoměrná šachta je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 a 8 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se pro umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Osazení vodoměrné šachty:
Šachta je dostatečně vyztužena a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosátou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojezdové úpravě nebo pokud je šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně vysypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto Vodoměrná šachta je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové přechodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)

Vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty.

Technické údaje:

certifikát: ano
hloubka umístění: 160 cm
rozměr připojení vstup: DN 32
rozměr připojení výstup: DN 32
možný počet připojení vodoměrů: max 3ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodoměrná šachta kruhová PP střední

Cena za Vodoměrná šachta kruhová PP střední je 7175 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodoměrná šachta kruhová PP střední dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodoměrná šachta kruhová PP střední – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1141.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP malá 1300×1000, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 300, Vodoměrná šachta kruhová PP velká, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400