Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou

7 710,00 

Katalogové číslo: 22537 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 a 8 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se pro umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Osazení vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou:
Šachta je dostatečně vyztužena a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosátou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojezdové úpravě nebo pokud je šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně vysypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto Vodoměrná šachta je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové přechodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)
vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Protimrazová pojistka: Ano
Rozměry V x Š x H (cm): 160x100x100
Hloubka umístění: 160 cm
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Průměr revizního vstupu (mm): 600
Výška revizního vstupu (mm): 400
Možný počet připojení vodoměrů: Max 3ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou

Cena za Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou je 7710 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 22537.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová malá s protimrazovou pojistkou, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200, Vodoměrná šachta kruhová MONOLIT 1300, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 300