Vodoměrná šachta kruhová velká s protimrazovou pojistkou

10 762,00 

Katalogové číslo: 22538 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Vodoměrná šachta s protimrazovou pojistkou o objemu 1,5 m3 je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 7 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se k umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.

Osazení vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou:
Šachta je dostatečně vyztužená a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosetou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná (v případě výskytu spodní vody při pojízdné úpravě, nebo je-li šachta v blízkosti komunikace), je nutné šachtu obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla k jejím stěnám.
Nedoporučujeme používat neúplně obsypanou vodoměrnou šachtu. V zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto vodoměrnou šachtou je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě nebo tři vodotěsné šachtové průchodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)

Vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty.

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Protimrazová pojistka: Ano
Rozměry VxŠxH (cm): 160x120x120
Hloubka umístění: 150 cm
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Průměr revizního vstupu (mm): 600
Výška revizního vstupu (mm): 400
Možný počet připojení vodoměrů: Max 4 ks

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vodoměrná šachta kruhová velká s protimrazovou pojistkou

Cena za Vodoměrná šachta kruhová velká s protimrazovou pojistkou je 10762 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vodoměrná šachta kruhová velká s protimrazovou pojistkou dozvědět více informací?

Ano můžete. Vodoměrná šachta kruhová velká s protimrazovou pojistkou – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 22538.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400, Vodoměrná šachta kruhová PP velká, Vodoměrná šachta kruhová PP malá 1300×1000, Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100