Výdejní pistole HORN ZP 19

Popis

Standardní výdejní pistole určená pro čerpadla HORNET W40. Připojení na hadici DN20 pomocí otočné přípojky. Průměr výstupního hrdla pistole 35mm. Určeno pro naftu, petrolej (AIII), topný olej EL / L, nízkoviskózní minerální oleje, motorový olej, převodový olej, hydraulický olej, nemrznoucí chladící směs (koncentrát).

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Výdejní pistole HORN ZP 19

Cena za Výdejní pistole HORN ZP 19 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Výdejní pistole HORN ZP 19 dozvědět více informací?

Ano můžete. Výdejní pistole HORN ZP 19 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED3408.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: 6″ motor PEDROLLO 6PD Provedení: 6PD/ 10, Domácí vodárna FLOW s ponorným čepadlem 4SSm Typ čerpadla: 4SSm 3/18, Délka kabelu: 30 m, Ovládání čerpadla: Tlakový spínač PM2, Hadicové čerpadlo PeriBest I12, NBR, 400V, Vodárenský set GWS 35 l stojatá

Čerpadla na naftu a oleje, čerpadla na AdBlue - Podobné produkty: Čerpací set na olej a naftu DAMBAT AOP 60, Digitální průtokoměr HORNET FMT 3/50, Výdejní automat PIUSI DRUM EX50 12V DC Man + K33 ATEX, Mechanický průtokoměr PIUSI K33 Varianta: c. Směr průtoku dolů

Příslušenství pro čerpání nafty, benziu a olejů -