Zahradní sloupek plast – imitace dřevo

Katalogové číslo: ED1682 Kategorie: , ,

Popis

Na zahradách rodinných domků, jako vodovodní hydrant např. pro připojení hadice na zalévání. Připojení sloupku na přívod vody je přes 3/4″ vnější závit. Sloupek je osazený 3/4″ ventilem s vnějším 1″ závitem osazeným nástrčnou přípojkou na hadici. Na nástrčnou přípojku se připojuje 3/4″ hadice. Na zimu nutno vypouštět! Specifikace Vodovodní sloupek se připevňuje pomocí čtyř šroubů k pevnému podkladu např. betonová patka. Sloupek je nedoporučeno instalovat na plochu pravidelně zatěžovanou intenzivním slunečním zářením, hrozí zkrácení životnosti. Doporučený pracovní tlak: 2 – 3 bar Technické parametry Celková výška: 100 cm Výška nadzemní části: 90 cm Tloušťka stěny sloupku: 2 mm Šířka: 130 x 130 mm Šířka základny: 250 x 250 mm Doplňkové informace UV ochrana: ano Nadzemní instalace: ano Nutné zazimování: ano Dimenze ventilu : 3/4 x 1 “ Barva sloupku: přírodní, dřevo  

Další informace

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Max. povozní tlak [bar]

Materiál

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Zahradní sloupek plast – imitace dřevo

Cena za Zahradní sloupek plast – imitace dřevo je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Zahradní sloupek plast – imitace dřevo dozvědět více informací?

Ano můžete. Zahradní sloupek plast – imitace dřevo – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1682.

Produkt najdete v kategorii

Vodovodní sloupky - Podobné produkty: Nerezový zahradní vodovodní sloupek V2N – 2 kohouty a závěs, IRIMON Zahradní sloupek plast – imitace kámen (světlý), Zahradní sloupek AQUAPOINT – bronzově hnědý, 2 kohouty a závěs, IRIMON Zahradní sloupek plast – imitace dřevo (tmavý)

Zahradní sloupky - Podobné produkty: IRIMON Zahradní sloupek plast – imitace kámen (světlý), Zahradní sloupek AQUAPOINT – bronzově hnědý, 2 kohouty a závěs, Zahradní sloupek ELECTROPOINT – šedo-stříbrný, Nerezový zahradní vodovodní sloupek V2N – 2 kohouty a závěs

Zahradní stavby a doplňky - Podobné produkty: Zahradní sloupek ELECTROPOINT – bronzově hnědý, Zahradní sloupek AQUAPOINT – šedo-stříbrný, 2 kohouty a závěs, Zahradní sloupek ELECTROPOINT – olivově zelený, IRIMON Zahradní sloupek plast – imitace kámen (světlý)