Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m

682,00 

Katalogové číslo: 2007 Kategorie:
Výrobce: VESSER

Popis

Výrobek je profesionálním řešením při montáži čerpadel do vrtů a studní. Současně je jednoduchý pro běžného spotřebitele a svým provedením nutí dodržovat zásady odborné montáže.
Popis:
Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušito oko sloužící k protažení kruhového lanka, kterým se fixuje čerpadlo. . Všechny komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro styk s pitnou vodou.
Technické údaje:

Nosnost: max. 200 kg
Stálost: v ropných látkách v ředěných kyselinách, v olejích a etanolu

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m

Cena za Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m je 682 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m dozvědět více informací?

Ano můžete. Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 20m – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2007.

Produkt najdete v kategorii

Závěsná zařízení - Podobné produkty: Nerezové ucho pro závěsné zařízení, PP lano pro ponorné čerpadlá 8mm, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m