Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m

979,00 

Katalogové číslo: 2010 Kategorie:
Výrobce: VESSER

Popis

Výrobek je profesionálním řešením pro montáž čerpadel do vrtů a studní. Současně je jednoduchý i pro běžného spotřebitele a svým provedením nutí dodržovat zásady odborné montáže.
Popis:
Závěsné zařízení je složeno ze závěsného popruhu, na jehož konci je ušito oko sloužící k protažení kruhového lanka, kterým se fixuje čerpadlo. Všechny komponenty tohoto výrobku jsou zdravotně nezávadné a vhodné pro styk s pitnou vodou.

Technické informace:
Nosnost: max: 200 kgStálost: v ropných látkách, v ředěných kyselinách, v olejích a ethanolu

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m

Cena za Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m je 979 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m dozvědět více informací?

Ano můžete. Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 35m – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 2010.

Produkt najdete v kategorii

Závěsná zařízení - Podobné produkty: Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 80m, Závěsné zařízení pro ponorná čerpadla 15m, PP lano pro ponorné čerpadlá 8mm, Nerezové ucho pro závěsné zařízení