Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem

14 864,00 

Katalogové číslo: 113665 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Domácí úpravna vody s kapacitou 100m3 x dH, což znamená, že úpravna dokáže 100m3 vody s tvrdostí 1°dH upravit na 0°dH. Podle aktuální tvrdosti vody se příslušným přepočtem určí kapacita pro konkrétní tvrdost vody. Nádoba s regeneračním roztokem a tlaková nádoba s aktivní náplní jsou odděleny a propojeny 3/8" hadičkou. Regenerační sůl se sype do šedé plastové nádoby. Plně automatické zařízení. Obsluha občas zkontroluje případně nastaví aktuální čas na displeji řídicí hlavice a pravidelně dosypávat regenerační sůl do solné nádoby.Životnost aktivní náplně: 7-10 let.Příkon: 7W
Změkčovače vody se instalují na vstupu studené vody do objektu. Tvrdost výstupní vody lze nastavit na požadovanou hodnotu směšovacím třícestným ventilem. Při nastavené nulové tvrdosti výstupní vody nedochází k tvorbě vodního kamene.
Hlavní vlastnosti změkčovačů vody:72 hodinová paměť v případě výpadku proudu.Všechna nastavení, jako tvrdost vstupní vody, kapacita, čas regenerace, interval regenerace zůstanou zachovány.Digitální displej LCD se signalizací právě probíhající funkce zařízení.
Výhodu změkčovacích zařízení pocítíte i na úspoře energií: ochrana rozvodů vody, baterii, vytápění, kotlů, bojlerů, bazénové technologie, praček, myček nádobí, kávovarů, žehliček, úspora elektrické energie, úspora čisticích a pracích prostředků, zabránění zanášení kotlů, bojlerů, ohřívacích těles vodním kamenem.
Změkčovače vody jsou zařízení, která z přiváděné vody odstraňují vápník, hořčík a částečně i železo ale jen v minimálním množství. Používáme profesionální řídící hlavice evropských i mimoevropských výrobců zajišťující vysoký uživatelský komfort. Podle měsíční spotřeby a tvrdosti vody stanovené na základě rozboru vody.
Optimální řešení s Vámi prokonzultujeme, doporučíme správný výběr zařízení a případných pomocných zařízení.
Typ úpravny: A 25
Řídící ventil: RX G3/4"+ by-pass ventil
Vel. tanku: 9×35
Objem náplně: 25 l
Rozměry V x Š x D: 1040 x 320 x 500
Max. průtok: 1m3
Vel. solné nádoby: 70l
Spotřeba soli: 5 Kg
Připojovací závit: G3/4"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem

Cena za Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem je 14864 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem dozvědět více informací?

Ano můžete. Změkčovač vody K25 Sólo G3/4" s by-passem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 113665.

Produkt najdete v kategorii

Změkčovače vody - Podobné produkty: Test na tvrdost vody – Titrant, Tabletovaná sůl pro regeneraci (25 kg), Náhradní náplň do změkčovače vody, pryskyřice (25 l)