Zubové čerpadlo ROVER BE-G 20, 230V, 0,8kW

Katalogové číslo: ED3413 Kategorie: ,

Popis

Zubová elektrická čerpadla řady „G“ byla vyvinuta pro čerpání všech běžných neagresivních viskózních kapalin, jejichž viskozita se při 40 °C pohybuje mezi 1,0 m2.s-1 (například: voda, nafta /pouze přerušovaný provoz, aby nedošlo k přehřátí/) až 52,9 m2.s-1 (motorový olej SAE 30 nebo převodový olej SAE 80, nepřetržitý provoz).  Kapaliny musí být čisté, bez pevných částí. Jsou vhodná pro přepravu syntetických olejů, minerálních olejů, vody, vína, olivového oleje, mléka nebo motorové nafty. Zubová elektrická čerpadla mohou nasávat kapalinu z hloubky až 2 metrů bez nutnosti naplnění čerpanou kapalinou; je-li výškový rozdíl větší, bude stačit umístit zpětný ventil na konec sacího potrubí a naplnit ho až k čerpadlu. Pro zvýšení sací kapacity nalijte do čerpadla asi 10 ml čerpané kapaliny. V každém případě je vždy důležité přiblížit čerpadlo k nádobě s čerpanou kapalinou. Pokud čerpadlo běží nasucho déle než 10 sekund, hrozí jeho poškození. Nikdy neprovozujte čerpadlo bez hadicových spojek. Před spuštěním čerpadla vždy připojte dodaný filtr k sacímu potrubí. Zubová čerpadla lze s výdejní pistolí používat pouze v kombinaci s pojistným ventilem. Všechny modely mohou pracovat v nepřetržitém provozu při maximálním tlaku 2 bar (0,2 MPa). Modely s napájením 230V jsou vybaveny přepínačem pro změnu směru otáčení motoru, což umožňuje libovolnou volbu směru čerpání.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Dimenze připojení [coul]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Sací výška [m]

Max. teplota média [°C]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Zubové čerpadlo ROVER BE-G 20, 230V, 0,8kW

Cena za Zubové čerpadlo ROVER BE-G 20, 230V, 0,8kW je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Zubové čerpadlo ROVER BE-G 20, 230V, 0,8kW dozvědět více informací?

Ano můžete. Zubové čerpadlo ROVER BE-G 20, 230V, 0,8kW – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED3413.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Vícestupňové samonasávací čerpadlo Kopro MH 1300 230V, Pedrollo JSW 3BM 400V, Samonasávací čerpadlo SEAFLO 34 24 V DC, PUMPA blue line 4STE 225 1,5kW domácí vodárna s elektronickou regulací 50m

Povrchová čerpadla na vodu - Podobné produkty: Povrchové čerpadlo IBO MH 2200 INOX, 230V, 2,2kW, Pedrollo PQ 65 400V, Kovoplast Standart II ruční pumpa Barva: Černá, Povrchové čerpadlo IBO JSW 200, 230V, 1,8kW