Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1"

1 255,00 

Katalogové číslo: 16995 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Cena filtru zahrnuje a balení obsahuje: Klíč k filtru, držák na stěnu duo, vložky a šrouby.
Filtr je určen pro vložky: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany a vodní kámen.
Filtr SENIOR 10" DUO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není tedy vhodná pro pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Domácí použití: filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití: před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota: 45°C
Minimální teplota vody: 4ºC
Nádoba: PET
Hlava filtru: PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit: mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm: 233 x 122 x 107

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1"

Cena za Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1" je 1255 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16995.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 10" SENIOR - Podobné produkty: Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1", Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1", Filtr SENIOR 10" MONO připojení 1"