Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (20m)

Popis

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory jak pro sportovní účely, tak pro zásah. Použitelná pro teploty od -30 stupňů do +70 stupňů C. Je značena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je reflexní žlutá, vnitřní vložka z hladké pryže EPDM je černé barvy. Hadice je díky své barvě velmi dobře viditelná za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce hadice je navržena tak, aby při dopravě vody docházelo k minimální tlakové ztrátě. Velikost vnitřní průměr (mm): 52 Nejmenší poruchový tlak (MPa): 4,9 Zkušební tlak (MPa): 2,4 Pracovní tlak (MPa): 1,6 Hmotnost se spojkami (kg/20m): 5,6 Hadice je certifikována dle ČSN 80 8711.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (20m)

Cena za Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (20m) je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (20m) dozvědět více informací?

Ano můžete. Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (20m) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2047.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Oběhové čerpadlo DAB EVOSTA 2 40-70/180 se záložním zdrojem UPS – bez šroubení, Čerpadlo na AdBlue PEDROLLO TOP MULTI-AD, Domácí vodárna FLOW s ponorným čepadlem 4SSm Typ čerpadla: 4SSm 3/18, Délka kabelu: 55 m, Ovládání čerpadla: Tlakový spínač PM2, Požární hadice PH ZÁSAH C52 bez spojky (20m)

Požární hadice - Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH B75 Special (20m) kov, Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá, Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 20m, Požární hadice PH – ZÁSAH A110 – bez spojky (20m)

Požární hadice C - Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special Al (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold Al (10m), Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold (20m), Požární hadice PH – RESIST C52 – s Al spojkou (20m)

Požární technika - Podobné produkty: Elektrocenstrála Heron 8896414, Požární hadice PH ZÁSAH C38 bez spojky (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange kov (10m), Benzínová elektrocentrála HERON (8896145)