Řídící jednotka PC-16 s manometrem

2 032,00 

Katalogové číslo: 38411 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu na kontrolu běhu čerpadla, zajišťuje funkci tlakového spínače nebo tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích (povrchových čerpadel). V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídící jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem zabezpečuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před poškozením.
Řídící jednotka PC-16 se opětovně, bez manuálního zásahu pokouší čerpadlo spustit – pokud voda stále není k dispozici PC-16 čerpadlo vypne. Daný cyklus se může opakovat i několikrát denně, což může být výhodou při automatickém zavlažování.
Řídící jednotku PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr.
Výhody produktu:

automatický restart suchoběhu,
použitelnost s čerpadly (jako automat),
zabudovaná elektrická zásuvka pro připojení čerpadla.

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Poté se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření ventilu, také při samorestarte suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu může být instalována v jakémkoliv bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutné zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:
Napájení 230V
Maximální proud 10A; 1,3kW
Maximální přípustný tlak 10bar
Maximální teplota kapaliny 55 °C
Přípojky: vstup/výstup G 1 "
1m kabel se zástrčkou k připojení do elektrické sítě
Zástrčka pro připojení čerpadla

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Řídící jednotka PC-16 s manometrem

Cena za Řídící jednotka PC-16 s manometrem je 2032 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Řídící jednotka PC-16 s manometrem dozvědět více informací?

Ano můžete. Řídící jednotka PC-16 s manometrem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38411.

Produkt najdete v kategorii

Ovládací jednotky - Podobné produkty: Frekvenční měnič INVT GD20 / 2,2kW 400V IP20, Frekvenční měnič Archimede IMMP 1,5kW 230V pro čerpadlo, Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V, Frekvenční měnič VESSER IQ-E/T 2,2kW; 3x400V ; max.5,0 A pro čerpadlo