Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS)

3 177,00 

Katalogové číslo: 114292 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Tato zvýhodněná sada obsahuje:

1x 10" filtr senior duo 1"
1x klíč k filtru
1+1x vymezovací kroužky k vložkám do filtru
1x držák k filtru Duplex
1x vložka mechanická RL 10 SX 50mcr
1x vložka 10" SX HA SILIPHOS
2x kulový ventil 1" MF, P
2x přechod na PE 32×1" ZV

Popis Filtru SENIOR 10" DUO:
Filtr SENIOR 10" DUO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není tedy vhodná pro pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Domácí použití: filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití: před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota:  45°C
Minimální teplota vody:  4ºC
Nádoba:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm:  233 x 122 x 107

Popis filtrační vložky 10" RL – SX:
Filtrační vložka RL-SX omyvatelná je vyrobena z polypropylenu a polyesterové filtrační sítě 50 mcr. Vložka je vhodná k zachycení mechanických nečistot.

Filtr s RL vložkou se používá:

na vstupním potrubí do objektu
před jednotlivý spotřebič
jako ochrana filtračních vložek s jemnější filtrací

Proplachovatelná, tzn. znovupoužitelná vložka pro zachycení mechanických nečistot větších než 50 mcr se používá jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Životnost filtrační vložky je 24 měsíců, promývat je třeba každé tři měsíce.
Montáž:

do potrubí pro hlavní přívod vody
před nebo za čerpadlo
kdekoli, kde je nutná filtrace částeček menších než 50 mcr.

Technické informace:

Max. teplota:  45ºC
Max. průtok (l/h):  2500
Rozměry (mm):  250 x 70 x 30
Výrobce:  ATLAS Filtri, Taliansko

Popis filtrační vložky 10" SX HA SILIPHOS:
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosfátů a polyfosfátů s obsahem křemičitanů ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korodování kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schválen pro styk s pitnou vodou.
Max. průtok l/h:  1 500
Filtrační vložka naplněná 700g SILIPHOSEM – vhodná do všech filtrů velikosti 10".

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS)

Cena za Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) je 3177 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) dozvědět více informací?

Ano můžete. Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Na vodní kámen (10" SX HA SILIPHOS) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114292.

Produkt najdete v kategorii

Zvýhodněné sety filtrů - Podobné produkty: Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Filtraci železa a manganu (FE), Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO), Sada filtru Senior 10" Duo s komplet připojením 1", Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX)