Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO)

2 750,00 

Katalogové číslo: 112281 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Tato zvýhodněná sada obsahuje:

1x 10" filtr senior duo 1"
1x klíč k filtru
1+1x vymezovací kroužky k vložkám do filtru
1x držák k filtru Duplex
1x vložka mechanická RL 10 SX 50mcr
1x vložka 10" uhlíková 10mcr CB-EC CTO
2x kulový ventil 1" MF, P
2x přechod na PE 32×1" ZV

Popis Filtru SENIOR 10" DUO:

Filtr SENIOR 10" DUO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není tedy vhodná pro pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Domácí použití: filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití: před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické informace:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota: 45°C
Minimální teplota vody: 4ºC
Nádoba: PET
Hlava filtru: PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit: mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm: 233 x 122 x 107

Popis filtrační vložky 10" RL – SX:
Filtrační vložka RL-SX omyvatelná je vyrobena z polypropylenu a polyesterové filtrační sítě 50 mcr. Vložka je vhodná k zachycení mechanických nečistot.

Filtr s RL vložkou se používá:

na vstupním potrubí do objektu
před jednotlivý spotřebič
jako ochrana filtračních vložek s jemnější filtrací

Proplachovatelná, tzn. znovupoužitelná vložka pro zachycení mechanických nečistot větších než 50 mcr se používá jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Životnost filtrační vložky je 24 měsíců, promývat je třeba každé tři měsíce.

Montáž:

do potrubí pro hlavní přívod vody
před nebo za čerpadlo
kdekoli, kde je nutná filtrace částeček menších než 50 mcr.

Technické informace:

Max. teplota:
     45ºC

Max. průtok (l/h):
     2500

Rozměry (mm):
     250 x 70 x 30

Výrobce:
     ATLAS Filtri, Taliansko

Popis filtrační vložky 10" CB-EC-CTO:
Filtrační vložka chlór CB-EC-CTO 10SX s aktivním uhlím snižuje obsah chlóru ve vodě a odstraňuje zápach v pitné vodě. Je plněna aktivním uhlím na redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chlóru a chlorurátů, těkavých organických látek.
Životnost filtrační vložky chlór CB-EC-CTO 10SX je 3-6 měsíců v závislosti na složení vody.
Vložka CB-EC-CTO 10SX je vyrobena z lisovaného uhlíku původem z kokosových skořepin a je určena pro použití před konečným místem spotřeby vody. Filtruje jemné nečistoty a sedimenty.

Max. teplota: 45ºC
Max. průtok (l/h): 230
Rozměry (mm): 248 x 70 x 26

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO)

Cena za Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO) je 2750 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO) dozvědět více informací?

Ano můžete. Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, chloru a zápachu (CB-EC CTO) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 112281.

Produkt najdete v kategorii

Zvýhodněné sety filtrů - Podobné produkty: Sada filtru Senior 10" Duo s komplet připojením 1", Sada filtru Senior 10" MONO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Snížení dusičnanů ve vodě.(QA 10 AF-SX), Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Snížení dusičnanů ve vodě (QA 10 AF-SX).