Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V

6 630,00 

Katalogové číslo: 18129 Kategorie:
Výrobce: Omnigena

Popis

Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou získávanou z větších hloubek (více než 8m), nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Nová řada 3" čerpadel Omnigena 3T 3" je určena pro čerpání vody ze studní, vrtů a nádrží.
Čerpadla Omnigena AQUA 3T 3" mají několik výhod:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok (některé jsou) a v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat.
Případná oprava, kterou realizujeme my, nemusí být příliš nákladná, jak tomu bylo doposud.
Jsou energeticky úsporné.
Díky průměru pouhých 75mm lze tato čerpadla použít i při čerpání vody z úzkých vrtů.
Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot)/m3, krátkodobě až 150g těchto látek/m3, proto je vhodné do i do čerstých studní a vrtů.

Ponorné čerpadlo Omnigena AQUA 3T-23-0,75,230V 3" je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití, zavlažování či postřikování čistou vodou.
Čerpadla řady AQUA ST jsou vhodná pro malé a střední protipožární stanice.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V

Cena za Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V je 6630 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-32 / 230V – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 18129.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11, Ponorné čerpadlo 6SD 25/15 – RTS, Ponorné čerpadlo SKT 150, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 12/030T – RTS