Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen

357,00 

Katalogové číslo: 17018 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtrační vložka 10" QA CF-SX
Vložka s katexovou náplní se používá ke snížení tvrdosti vody. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný katexovou pryskyřicí, která pracuje v sodíkovém cyklu. Průtokem vody nahrazuje ionty vápníku a hořčíku ve vodě ionty sodíku.
Zvyšuje obsah sodíku ve výstupní vodě. Je však nutná předfiltrace. Katexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli. Životnost katexové vložky závisí na obsahu vápníku a hořčíku ve vodě.

Domácí použití: Filtrace pitné vody.
Technické použití: Kvalitní filtrace vody s neutrálním pH (pH=7).
Údržba: Žádná.
Doporučení: Použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické informace:

Max. pracovná teplota:
45ºC

Filtračné médium:
keramická nezávislá mriežka

Koncové hlavy:
polypropylén

Ploché tesnenie:
PVC

Max. prietok (l/m):
50

Rozmery (mm):
252 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen

Cena za Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen je 357 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17018.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka 10" SX HA SILIPHOS, Vložka mechanická 10" CPP hladká 25mcr, Vložka bakterie 10" CA SE SX-0.3 mcr, Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá