Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr

655,00 

Katalogové číslo: 38196 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 20" RL SX 50mcr
Vložka s konstantním průtokem vody a velmi nízkou tlakovou ztrátou, filtrace 50 mikronů. Vložka je vyrobena bez lepidla a těsnicích materiálů, síť je zahrnuta při tvorbě rámu. Vložka je navržena tak, aby byla vysoce odolná a trvanlivá.
Splachovací, tj. opakovaně použitelná vložka zachycuje mechanické nečistoty větší než 50mcr, používá se jako první a základní ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.

Montáž:

do potrubí hlavního přívodu vody
před nebo za čerpadlem
kdekoli je vyžadována filtrace částic menších než 50 mcr.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
4000

Rozměry (mm):
505 x 70 x 30

Životnost:
24 měsíců, umýt každý měsíc

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr

Cena za Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr je 655 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38196.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen