Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná

713,00 

Katalogové číslo: 38197 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka 20" LA uhlíková
Vložka je vyrobena z granulovaného uhlíku s vysokou adsorpční schopností. Je určena k redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chlóru a na znečišťující chloruráty, těkavých organických látek.
Vložka je konstruována jako rozebíratelný kontejner, kde aktivní náplň lze jednoduše vyměnit za novou.
Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
750

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Životnost:
3-6 měsíců, v závislosti na složení vody

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná

Cena za Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná je 713 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38197.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen, Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, Vložka uhlíková 20" 10mcr, Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr