7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková

202,00 

Katalogové číslo: 42768 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka CB-EC CTO 10 mcr je vyrobena z lisovaného uhlíku původem z kokosových skořepin. Je určena k použití před konečným místem spotřeby vody a filtruje jemné nečistoty a sedimenty.
Vložka CB-EC CTO 10 mcr je plněna aktivním uhlím na redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chloru a chlorurátů a těkavých organických látek.
Technické parametry:

Životnost:  3-6 měsíců, v závislosti na složení vody
Max. teplota:  45ºC
Max. průtok (l/h):  160
Rozměry (mm):  173x70x26

 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková

Cena za 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková je 202 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková dozvědět více informací?

Ano můžete. 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 42768.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu), Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX, Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná